Sefirin Kızı 41. Bölüm Dizi Kıyafetleri

 Sefirin Kızı 41. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Sefirin Kızı 41. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star TV ekranlarının ve Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Sefirin Kızı başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Baş rollerinde Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek gibi isimlerin bulunduğu ve bunun yanı sıra profesyonel bir oyuncu kadrosuna sahip olan Sefirin Kızı dizisi bu hafta da oldukça heyecanlı bir bölüm ile karşımıza geliyor.

Ege’nin en sevilen ili Muğla’da çekimlerine devam edilen Sefirin Kızı dizisinde geçtiğimiz haftalarda üzücü iki ayrılık yaşandı. Neslihan Atagül’ün sağlık nedenlerinden dolayı diziden ayrılmak zorunda olması tüm yapım ekibi ve Neslihan Atagül hayranlarını derinden üzerken beklenmeyen bir ayrılık daha yaşandı. Sefirin Kızı dizisinde Gediz rolü ile pek çok izleyicinin kalplerini fetheden Uraz Kaygılaroğlu da diziden ayrıldı. Yeni oyuncu değişiklikleri ve giden oyuncuların yaratmış olduğu üzüntü ile karşımıza gelen Sefirin Kızı dizisinin reyting başarısında ise herhangi bir değişim yaşanmadı. Gerek senaryosu, gerek oyuncu kadrosu ve gerekse de dizide ki şıklık yarışı ile oldukça sevilen Sefirin Kızı dizisinde bu hafta son bölümde neler giyildi?

Sefirin Kızı Son Bölüm Kıyafetleri

Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterine hayat veren Engin Akyürek’in üzerinde bulunan ve 41. bölümü izleyen izleyiciler tarafından oldukça beğenilen gri kabanın markası HM ve fiyatı da 479 TL.

Neslihan Atagül’ün sağlık nedenlerinden dolayı dizisinden ayrılmasından sonra kadroya dahil olan Tuba Büyükstün’ün oyunculuk konuusndaki profesyonelliği seyirci tarafındna bir kez daha oldukça sevildi. Sefirin Kızı 41. bölümde Mavi karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün’ün üzerinde görmüş olduğunuz kazak markası firstchance fiyatı 67 TL.

Mavi’nin giymiş olduğu sweatshirt markası Massimodutti jean Zara marka. Sweatshirt  449 TL. Pantolon  270 TL.


Yorum Yap