Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

 Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Sezona TRT 1 ekranlarında büyük bir başarı ile giriş yapan ve bu başarısını da kusursuz bir şekilde devam ettirmeyi başaran Masumlar Apartmanı bu hafta yayınlanacak olan 23. bölümü ile de izleyenleri oldukça heyecanladıracak gibi görünüyor.

Baş rollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun bulunduğu Masumlar Apartmanı diğer dizilere kıyasla oldukça farklı bir senaryo içeriyor. Çekimleri İstanbul da gerçekleşen dizinin karakterleri sosyal medyada sık bir şekilde konuşulurken oyuncuların göstermiş olduğu başarılı performans da her hafta izleyenler tarafından tebrik ediliyor.Peki Masumlar Apartmanı 23. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

22. bölümü ile yürekleri ağıza getiren ve bazı sahnelerde de gözyaşlarımıza engel olmamızı engelleyen Masumlar Apartmanı 23. bölümde Han’ın gerçek yüzünün ortaya çıkması ile tüm izleyenleri germeye hazırlanıyor. Han ve İnci ikilisinde olaylar çıtırdama noktasında ilerleme kaydederken Safiye izleyenlerin yüreklerini bu hafta da ısıtmaya geliyor. Fragmanda da görüldüğü üzere Ezgi Mola’nın hayat verdiği Safiye karakteri haftalar sonra dışarı çıkıyor. Sadece fragmanları senaryosu ve oyunculukları ile değil dizideki karakterlerin tarzı da izleyici tarafından bir hayli beğeniliyor. Peki Masumlar Apartmanı 23. Bölümde neler giyildi?

Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola’nın üzerindeki sarı elbise bir hayli beeğnilmiş ve konuşulmuştu. Markası Birelin olan elbisenin fiyatı ise 637,84 TL.

Dizide İnci’nin en yakın arkadaşı rolüne hayat veren Esra’nın üzerinde görmüş olduğunuz kiremit rengi bluz markası adL ve fiyatı da 99,99 TL.

Masumlar Apartmanı Safiye’nin gelinliğin üzerinde giymiş olduğu peluş, bolero ceket ve taç markası Oleg Cassini.

 


Yorum Yap