Menajerimi Ara 27. Bölüm Dizi Kıyafetleri

 Menajerimi Ara 27. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara 27. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara Pazar günleri izleyiciyi yine televizyon ekranlarına kitlemeye hazırlanıyor. Senaryosu, oyunculukları ve oyuncuların canlandırmış olduğu karakterler ile izleyenlerin kalbine taht kurmayı başaran Menajerimi Ara başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş gibi isimler bulunuyor.

Oldukça başarılı senaryosunun ardında profesyonel bir oyuncu kadrosu da bulunduran Menajerimi Ara heyecan verici bölümleri ile devam ediyor. Senaryosu sıkmayan ve her bölüm farklı bir konuk oyuncu alan Menajerimi Ara dizisi şıklığın da adresi haline geliyor. Oyuncu kadorsunda birbirinden güzel kadın oyuncuların buludnuğu Menajerimi Ara dizisinin 27. bölümünde kim ne giydi? Gelin bakalım.

Menajerimi Ara Son Bölüm Kıyafetleri

Menajerimi Ara dizisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Dicle’nin üzerinde görmüş olduğunuz siyah deri botun markası Derimod ve fiyatı da 383,99 TL.

Menajerimi Ara dizisinin en beğenilen ve sosyal medyada da sık sık gündeme gelen karakteri Feris’in üzerinde görmüş olduğunuz yeleğin markası adL ve fiyatı da 199,90 TL.

Dicel karakterini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve oyunculuk kariyerinde emin adımlar ile ilerleyen Ahsen Eroğlu’nun üzerinde görmüş olduğunuz dik yaka fırfırlı triko kazak markası Mudo’dur ve fiyatı da 79,99 TL.

Menajerimi Ara dizisinin beğenilenn karakteri Beren’in üzerinde görmüş olduğunuz siyah deri pantolon markası Mango’dur ve fiyatı da 249,99 TL.

Sosyal medya da dizideki sahneleri ile sık sık gündeme gelen ve Barış karrakterini canlandıran Deniz Can Aktaş’ın üzerinde görmüş olduğunuz erkek lacivert palto markası Mango’dur. Fiyatı şse 499,99 TL.

Dicle karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu’nun üzerinde görmüş olduğunuz kahverengi çizme markası Derimod’dur. Fiyatı ise 419,99 TL.

 


Yorum Yap