Menajerimi Ara 28. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Sezona oldukça heyecanlı bir giriş yapan ve TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri haline gelmeyi başaran Menajerimi Ara dizisi bu hafta yine oldukça heyecanlı bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmayı bekliyor.

Baş rollerinde Ahsen Eroğlu, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman ve Deniz Can Aktaş gibi oyuncuların bulunduğu oldukça profesyonel bir kadroya sahip Menajerimi Ara Ay Yapımın başarılı dizilerinden biri oluyor. Star TV ekranlarının ve Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan Menajerimi Ara dizisinde bu hafta da ortalık karışacak gibi görünüyor. Dizideki oyuncuların uyumu her hafta sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alırken bu hafta da adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor. Dizinin gerek oyuncu kadrosu, gerek oyuncuların uyumu, gerek senaryosu izleyiciler tarafından oldukça seviliyor. Üstelik dizide ön plana çıkan tek şey bu özellikler de değil. Aynı zamanda dizinin özellikle de kadın oyuncuların şıklığı dikkat çeken detaylar arasında. İzleyiciler tarafından oldukça merak edilen Menajerimi Ara dizi kıyafetlerinde bu hafta neler giyilmiş. İşte detaylar…

Menajerimi Ara Son Bölüm Kıyafetleri

Menajerimi Ara dizisi ile oyunculuk kariyerinde büyük bir adım atan Ahsen Eroğlu dizideki Dicle karakterini de oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. İzleyici tarafından oldukça sevilen bir karaktere sahip olan Ahsen Eroğlu’nun Menajerimi Ara 28. bölümde giydiği kazak markası Mango olup fiyatı da 239,99 TL’dir. Üzerinde görmüş olduğunuz hırka da aynı şekilde Mango’ya aittir ve fiyatı da 499,99 TL’dir.

Dicle’nin üzerinde görmüş olduğunuz ve izleyiciler tarafından oldukça sevilen siyah kazak markası Mango’dur. Fiyatı ise 79,99 TL’dir.

Dicle’nin üzerinde görmüş olduğunuz dik yaka polar sweat markası Loukai’dir. Fiyatı ise 63,65 TL.

 

 


Yorum Yap