AKP’li Vekilden İğrenç Montaj

 AKP’li Vekilden İğrenç Montaj

Son Dakika AKP’li vekilden iğrenç montaj. AKP’li Meclis üyesi Hamza Gönenç Sosyal medya hesabından paylaştığı montaj fotoğraf binlerce insanın tepkisini topladı. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçlaroğlu İYİ Parti Genel başkanı Merak Akşener İmamoğlu gibi bir çok Muhalefet lideri ve belediye başkanlarını PKK ele Başları ve FETO ile ya yana gösterdi. Paylaştığı fotoğraf Milyonları utandırdı. AKP’li Meclis Üyesi Hamza Göneç sosyal medya hesabından binlerce insan tarafından linç yedi. İnsanlar bu kişinin bir an önce görevden alınmasını istedi. Halk bu adamın yalakalık yaptığını ve insanları ayırdığını dile getirdi. İYİ Parti Konu hakkında suç duyurusunda bulundu.

AKP'li Vekilden İğrenç Montaj

AKP’li Vekilden İğrenç Montaj:

Sosyal Medyaya attığı gönderi tepki görünce kaldırdı. Ancak bu fotoğran milyonlar tarafından görüntülendi. İnsanlar sosyal medyada AKP’li trol olduğunu dile getirdi. Attıkları her gönderi hakkında suç duyurularında bulunmalıdır açıklaması yapıldı. Gençlerin sosyal medyada üstünlüğü yüzünden sosyal medya kapatılmalı deniliyor. Ama AKP’li Meclis üyesi bu ayıbı yaptığı zaman neden bir soruşturma açılmıyor deniliyor. İnsanlar bunun bir ayıp olduğunu ve gereğinin hızlıca yapılması gerektiğini dile getirdi.

AKP'li Vekilden İğrenç Montaj

İYİ Partiden Açıklama:

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı olarak, AKP Küçükçekmece Meclis Üyesi şahıs hakkında hukuki süreci başlattık. O iğrenç paylaşımı, bu şahsa prim vermemek için paylaşmıyorum fakat Genel Başkanımıza yönelik bu iğrenç ve alçak saldırılara karşı gereken neyse yapılacak! ifadelerini kullandı. İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ersin Beyaz da “Esra Albayrak’a yapılan ahlaksız saldırı olması gerektiği gibi hemen her kesim tarafından lanetlendi. Bu ahlaksız için de aynı duyarlılık gösterilmeli; AKP ve Küçükçekmece belediye meclisinden atılmalıdır dedi.

AKP'li Vekilden İğrenç Montaj


Yorum Yap