Akrep Dizi Kıyafetleri ve Markaları

 Akrep Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Star Tv ekranlarında bu akşam ilk bölümü ile başlayan Akrep dizisinde dizi kıyafetleri ve markaları oldukça merak ediliyor. Peki Star Tv ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinin yeni bölümünde hangi kıyafetler giyildi? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor..

Akrep dizi konusu

Perihan Emgen; kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır!

Akrep dizi kıyafetleri

Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan Akrep dizisinin oyuncuları göz kamaştırıyor. İşte oyuncular: Perihan Demet Akbağ, Ferda Evrim Alasya, Aras Yusuf Çim, Ayşem Beril Pozam, Şahin Taha Baran Özbek, Duru Aslı Melisa Uzun, Merve Müge Su Şahin ve İpek Esila Umut.

Akrep dizisinde Duru karakterini canlandıran Aslı Melisa Uzun giydiği kıyafetler oldukça merak ediliyor. Akrep Duru kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Akrep Merve kıyafetleri, Akrep İpek kıyafetleri ve Akrep Berna kıyafetleri bu sayfada ye ralacak.


Yorum Yap