Bülent Arıç FETO İle Buluşan Bütün Siyasetçileri Açıkladı

 Bülent Arıç FETO İle Buluşan Bütün Siyasetçileri Açıkladı

Türkiye Cumhuriyetini İslam Din’ini kullanarak sömüren Fethullah Gülen Cemaati şuan Türkiye den kaçıyor. Ülke genelinde nerdeyse bütün bölümlere sızarak ülke yönetimini nerdeyse ele geçirecek olan FETO can kayıpları veriyor. Dünya üzerinde sadece Türkiye de işlevi olan feto şuan ülkeyi bölmeye çalışıyor. Ancak Türk insanın Vatan duygusu buna engel oluyor. Bu duyguyu milyonlarca insan 15 Temmuz gecesi görmüş ve bütün Dünyaya ders olmuştu. Bütün dünya 15 Temmuz gecesi Türkiye’nin bölünmesini beklerken Türk halkı bu bölünmenin hiç bir zaman olmayacağını bir kez daha gösterdi. Ardından ise FETO operasyonları başlatılarak Türkiye’deki FETO’cular temizlenmeye başladı. Konu hakkında yorum yapan Bülent Arıç FETO İle buluşan bütün siyasetçileri açıkladı.

Bülent Arıç FETO İle Buluşan Bütün Siyasetçileri Açıkladı:

Bülent Arıç Türkiye de nerdeyse bütün siyasetçiler FETO ile buluştu. Türkiye de sadece FETO ile buluşmayan kişi Deniz Baykaldır dedi. Açıklamanın ardından binlerce insanın aklına tek soru geldi. Bütün siyasetçiler feto ile mi buluştu. Bu soruya hala yetkililerden açıklama gelmedi. Bülent Arıç açıklamasında şunu dedi.  Bir bağlantı kurularak, bunlara zamanında sempati göstermiş insanların zarar görmesi karşılığında ben diyorum ki olayın failleri bunlardır. Bülent Arıç FETO’nun siyasi ayağı ile ilgili yine net bir kişi göstermedi herkesi suçladı. Halk bu konuya yine saçma bir konuşma diyerek bakıyor.

Bülent Arıç FETO İle Buluşan Bütün Siyasetçileri Açıkladı

 

FETO İlk Nereden Girdi:

Bülent Arıç bu soruya şu şekilde cevap verdi. Bu FETÖ denen kişi, 1976’da Manisa’ya vaiz olarak geldi. Kürsülerde o kadar etkileyici konuşma yapıyordu ki kendisine bir cemaat buldu. Arkadan İzmir’e gitti. açıklamasında bulundu.

 


Yorum Yap