CHP’li Belediyeden Atatürk’lü 15 Temmuz Mesajı

 CHP’li Belediyeden Atatürk’lü 15 Temmuz Mesajı

Son Dakika: CHP’li Belediyeden Atatürk’lü 15 Temmuz mesajı geldi. Milyonlarca insanı bir araya tekrardan toplayan hain 15 Temmuz gecesi bir çok şehit verildi. İnsanları ayrılarak ülkeyi bölmek isteyen hain örgüt FETO Türk halkına dayanamadı. İnsanların Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın mesajı ile dışarı çıkması ile darbeciler zor anlar yaşadı. Türk halkı ülkesi için tekrardan tankların uçakların önüne atlayarak ve yatarak darbe olmasını engellemişti. O gece Türk halkı tekrardan vatanseverliğinin göstermişti. Bugün 15 Temmuz’un 4 yıllı kutlamaları yapılıyor. Bu kutlamada CHP’li belediyeden hiç beklenmedik bir açıklama geldi. İşte açıklama.

CHP’li Belediyeden Atatürk’lü 15 Temmuz Mesajı:

CHP’li Bolu Belediye başkanı Sn.Tanju Özcan’dan hiç beklenmedik bir açıklama geldi. Özcan insanların neden ayrıldığını içime kimlerin bu örgüttü soktuğunu Ulu Önder Mustafa Kemal’in sözleri ile açıkladı. 15 Temmuz da insanları ayrıştıran şeyin din olduğuna dikkat çekti. Cemaatlere verilen o paraların neden verildiğini sordu. Bizi karıştıran cemaatler olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklama Ulu Önder Mustafa Kemal’in sözleri idi. İşte Mustafa Kemal’İn 15 Temmuz sözleri.

CHP'li Belediyeden Atatürk'lü 15 Temmuz Mesajı

Üstünde “Bedel ödedikçe daha çok seviyor ve daha çok anlıyoruz seni Atam. Eserini emanet ettiğin bizler, ne Fethullahçı çeteye ne de biçim değiştirmiş türevlerine asla geçit vermeyeceğiz. 15 Temmuz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz” pankart halk içinde gerçekleri tekrardan uyandırdı.


Yorum Yap