Exxen Hesabımdan 1 TL Çekti! Exxen 1 TL İade Nasıl Alınır?

 Exxen Hesabımdan 1 TL Çekti! Exxen 1 TL İade Nasıl Alınır?

Türkiyenin yeni nesil dijital platformu olan Exxen bugün Acun Ilıcalının açıklamaları sonrasında yayına girdi. Exxen için üyelik oluşturan kullanıcılar ise kredi kart bilgilerini girmelerinin ardından hesaplarından para çekildiklerini farketti. Peki 1 TL iadesi nasıl alınır? Exxen neden hesaptan 1 TL para çekti? İşte detaylar ve daha fazlası povya.com adresinde yer alıyor..

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan, yayın hayatına 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak bir dijital içerik platformudur.

Exxen Hesaptan Çekilen İzinsiz Tutar Nasıl İade Alınır?

  •  7 günlük ücretsiz izleme hakkımı kullanıyorum ancak hesabımdan Exxen tarafından 1₺’lik ücret alındığını gördüm. Ne yapmalıyım?

Exxen tarafından yapılan açıklama ile bu konu ile ilgili cevap şu şekilde olmuştur.

Yeni üyeliklerde, Exxen ilk 7 gün ücretsizdir. Kredi veya banka kartının doğrulanması için 1₺’lik ücret alımı gerçekleştirilip anında kartına iade edilmektedir. Doğrulama ücreti ve iade aynı anda yapıldığı için ekstrene yansımamaktadır.

Teknik ya da banka kaynaklı gecikmeler nedeniyle ekstrene yansımalar olabilir, ancak böyle bir durum oluşsa dahi doğrulama ücreti farklı bir ekstre döneminde kesinlikle iade edilmektedir. İlk 7 günlük izleme için herhangi bir ücret alımı söz konusu değildir.


Yorum Yap