Fahrettin Koca 45 Günün Verilerini İtiraf Etti

Fahrettin koca sosyal medya hesabından Türk halkına yaptıklarını söyledi. Vaka sayısının tekrardan binli rakamlara geldiğini itiraf etti.
 Fahrettin Koca 45 Günün Verilerini İtiraf Etti

Dünya’yı saran koronavirüs yayılmaya devam ediyor. İnsanların yeni kurallara uymayarak dolaştığı günlerde vaka sayıları tekrardan binli rakamları gördü. İnsanlar kurban bayramı ve yaz tatili derken koronavirüs vakıalarını ve yayılımını tamamen unuttu. Halk hiç bir şekilde eskisi gibi maske takmıyor. Yakın temas ve sosyal mesafe korunmuyor. Bu nedenle vaka rakamları binli rakamları buluyor. Bazı illerde vaka sayıları nedeni ile hastaneler tamamen doldu. Dolan hastanelere kimse tedavi için gidemiyor. Bu nedenle sosyal mesafeye ve maske kurallarına uyulması gerekiyor. Fahrettin Koca 45 günün verilerini itiraf etti. Fahrettin Koca 45 günün en yüksek vaka sayısını açıkladığımız gündür diyerek sosyal medyadan konuştu.

Fahrettin Koca 45 Günün Verilerini İtiraf Etti:

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmi sosyal medya hesabından açıklama da bulundu. Koca insanların sosyal mesafeye ve maske kuralına uymadığı için vaka sayısı tekrardan binli rakamları gördü açıklaması yaptı. Koca halkın bizim dediklerimizi yapmıyor diyerek bir kez daha sosyal medyadan uyardı. Koca sosyal medyadan şunları dedi. Dün son 45 günün en yüksek vaka sayısını açıkladık. Bu sonucu bekliyorduk. Her birimiz, güç birliği içinde, salgınla sağlık ordumuzun birer üyesi gibi savaştığımızda aldığımız sonucu unutmayın. Tedbirlere karşı eli kolu bağlı virüs bizi yıldıramaz. Bu savaşta yeni beraber miyiz? 


Yorum Yap