Gönül Dağı 15. Bölüm Kıyafetleri

 Gönül Dağı 15. Bölüm Kıyafetleri

Gönül Dağı 15. Bölüm Dizi Kıyafetleri

TRT 1 Ekranlarının oldukça sevilen dizisi gelen ve yaz aylarında ilk sezonu ile karşımıza çıkan Gönül Dağı, baş rollerinde bulunan başarılı isimleri ile sericisiyle buluşmaya devam ediyor. Baş rollerinde bulunan Gülsim Ali ve Berk Atan’ın dizi içerisindeki uyumu sosyal medyada da oldukça konuşulan konular arasında yer alıyor.

Bozkırda geçen bir Anadolu masalını anlatan dizide zaman zaman göz yaşlarına hakim olunamazken zaman zaman da şen kahkahalar atılıyor. Başarılı ve oldukça profesyonel bir oyuncu kadrosuna sahip olan Gönül Dağı replikleri ile sosyal medya da her Cumartesi 1. sırada yer alıyor. Reyting tablosuna bakıldığı zaman Cumartesi ve TRT 1 ekranlarının da vazgeçilmezi olarak görülen Gönül Dağı izleyici kitlesini git gide daha da arttırıyor. Hikayesi Anadolu topraklarında geçen Gönül Dağı dizisinde izleyicinin en çok hoşuna giden şey ise dizinin doğallığı. Başarılı senaryosu ile ilk bölümünden bu yana gönülleri fethetmeyi başaran Gönül Dağı oyuncuların tarzına da bir hayli önem veriyor. Peki Gönül Dağı 15. Bölümde kim neyi nereden giymiş. Gelin bakalım.

Gönül Dağı Son Bölümde Neler Giyildi?

Gönül Dağı dizisinde sevenleri ile buluşan ve dizide Dilek karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Gülsim Ali’nin üzerinde görmüş olduğunuz pembe kazağın markası Zara’dır.

Gönül Dağı dizisi ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakan Asuman karakterinin üzerinde görmüş olduğunuz mavi uzun süveter Zara markasına aittir.

Gülsim Ali’nin üzerinde görülen ve seyirci tarafından bir hayli beğenilen beyaz kazağın markası Zara ve fiyatı da 239 TL.


Yorum Yap