İmamoğlu 17 Ağustos Depremini Kendi Kamerasından Paylaştı

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından 1999 depremi ile ilgili görüntüler paylaştı. İmamoğlu görüntülerin hepsini kendisi çekti. Kendi kamerasından 1999 depremini anlattı.
 İmamoğlu 17 Ağustos Depremini Kendi Kamerasından Paylaştı

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 17 Ağustos depremini kendi kamerasından paylaştı. Ekrem İmamoğlu 21 yıl önce aniden,beklenmedik bir deprem olduğunu ve kimsenin önlem alamadığını söyledi. Türkiye’nin deprem ülkesi olduğunu unutan o zamanın hükumeti insanları bilerek ölüme sürükledi. Ülke genelinde hissedilen depremde binlerce insan hayatını kaybetti. Dünya o gece Türkiye’nin acı gününe uyanarak yardım elini tekrardan Türkiye’ye uzattı. İnsanların soğuk gecelerde aç kaldığı o günlerde Ekrem İmamoğlu yardım severliğini tekrardan konuşturdu. O zaman tanınmayan Ekrem İmamoğlu 3 arkadaşı ile birlikte İstanbul’a gittiğini duyurdu. İmamoğlu bir kamyona yiyecek,içecek çocuk bezi gibi hayatsal malzemeler koyarak insanlara yardıma gitti. İmamoğlu o görüntüleri ilk defa sosyal medyadan paylaştı.

İmamoğlu 17 Ağustos Depremini Kendi Kamerasından Paylaştı:

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 1999 depremi görüntülerini kendi kamerasından paylaştı.İmamoğlu,arkadaşları ile birlikte o gece insanlığa yardım için yola çıkarak fakir halka yardım etmeye başladı. Ekrem İmamoğlu o görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak açıklamalarda bulundu.

 


Yorum Yap