Kadın Postacıyı Darp Ettiler

 Kadın Postacıyı Darp Ettiler

Manisa da Kadın postacıyı darp ettiler, Manisa illinde Fatma Ağırman PTT de resmi postacılık yapar iken darpe dildi. Darp edilme nedeni ise binlerce insanın yüreğini bir kez daha burktu. Kadına şiddetin önüne açanlara yeniden hakaretler edildi. Manisa’da postacılık yapan Fatma Ağırman bir eve icra tatbikatı götürdü. Kapıyı açan kişiler kadının icrayı getirdiği bahanesi ile kadını darp etmeye başladı. İlk olarak sözlü tacize uğrayan postacı Fatma Ağrıman ardından ise şiddete uğradı. Uğradı şiddet sonucunda boynunda ve gözde ciddi yaralanmalar yaşandı. Gözü ve boynu moraran postacı bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kadın Postacıyı Darp Ettiler

Kadın Postacıyı Darp Ettiler:

Postacı olayı anlatırken bile ağladığı dikkatlerden kaçmıyor. Şu cümleler ile olayı anlatan postacı şunları dedi.

Alaybey Mahallesi’nde bir eve icra tebligatı götürdüm. Kapıyı çaldım ve tebligat getirdiğimi söyledim. Kapıyı açar açmaz bir kadın beni içeri çekiştirdi ve saçlarımı tutmaya başladı.

Kadının eşi bir anda içeriden geldi ve bana yumruk attı. Sonra can havliyle kaçmaya çalışırken arkamdan da darbe aldım. Aldığım darbe ile merdivenlerden yuvarlandım.

Sonra “Bana yardım edin” çığlıklarıyla kendimi dışarı attım. Orada bir kıraathaneye sığındım. Ardından polis çağırdılar ve  kendilerinden şikayetçi oldum. Hastaneye gidip darp raporu aldım.


Yorum Yap