Kadına Cinsel Organını Gösterdi Kocası Meydan Dayağı Attı

Samsun da bir adam parkta oturan kadına cinsel organını gösterdi. Kadının kocası olayı öğrendiği zaman adama meydan dayağı attı. Adam tanımlayacak hale geldi.
 Kadına Cinsel Organını Gösterdi Kocası Meydan Dayağı Attı

Son dakika Samsun’da bir adam Kadına cinsel organını gösterdi kocası meydan dayağı attı. Samsun da bir adam parkta oturan kadına cinsel organını gösterdi. Olaya şahit olan parktaki kadınlar,kadının kocasına haber verdi. Kadının kocası adama meydan dayağı atarak ağır yaraladı. Olay yerine onlarca polis sevk edildi. Polisler kocayı adamın üstünden zorlukla ayırdı. Cinsel organını gösteren adam tanınmaz hala geldi. Adamın yakınları bunun imkansız olacağını o kişinin böyle bir şey yamayacağını savunarak, cinsel organını gösteren adamın yanında durdu. Polisler adamı adliyeye sevk etti. Ancak adam adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Kadına Cinsel Organını Gösterdi Kocası Meydan Dayağı Attı

Kadına Cinsel Organını Gösterdi Kocası Meydan Dayağı Attı:

Samsun da bir adam parkta oturan 34 yaşındaki kadına cinsel organını gösterdi. Kadının yanındaki insanlar koşarak kocasına haber verdi. Koca olay yerine gelince adama meydan dayağı attı. Olay sırasında adam tanınmaz hale geldi. Olayda kimse hayatını kaybetmedi. Olay sırasında polisler adamı zorlukla ayırdı. Cinsel organını gösteren adamı polisler karakola götürdü. Polis ekipleri adamı adliye sevk etti. Ancak adam adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Yorum Yap