Kılıçdaroğlu’dan Beklenmedik 15 Temmuz İtirafı Geldi

 Kılıçdaroğlu’dan Beklenmedik 15 Temmuz İtirafı Geldi

Son Dakika: Kılıçdaroğlu’dan beklenmedik 15 Temmuz itirafı geldi. Kılıçdaroğlu parti toplantısının öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ı eleştirdi. Eleştirisinde en çok 15 Temmuz kelimesini kullandı. İnsanların 15 Temmuz gecesi neler yaşadığını bildiğini söyledi. Cumhurbaşkanına iletilen zor sorunun cevabını hala beklediğini söyledi. İnsanlara tam olarak bütün her şeyin anlatılmasını istedi. 15 Temmuz gecesi olan her şey dahil ve öncesinde neler olduğunu anlatılması gerektiğini dile getirdi. 15 Temmuz şehit ve gazilere neden hala toplanan paranın verilmediğini sordu. Cevap hala Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanından gelmedi. Kılıçdaroğlu 15 Temmuza katılamayacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu’dan Beklenmedik 15 Temmuz İtirafı Geldi:

Kılıçdaroğlu parti toplantısının öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 15 Temmuzu ele alan Kılıçdaroğlu şunları dedi.

Meclis’te daha önce özel oturum yapılıyordu. Partiler konuşuyordu. Bunun olmaması için şimdi oturum yapmıyorlar. Bu doğru değil. Hayır hayır. O gün Meclis’te kim varsa, kim gelip direndiyse onlara asıl söz verilmeliydi. Bizim 15 arkadaşımız o gün buradaydı.” açıklamasında bulunarak 15 Temmuz kutlamasına katılmayacağının altını bir kez daha çizdi.

 


Yorum Yap