Kırmızı Oda 24. Bölüm Kıyafetleri

 Kırmızı Oda 24. Bölüm Kıyafetleri

Kırmızı Oda 24. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Tv 8 ekranlarının en sevilen dizi olan ve Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olarak görülen Kırmızı Oda reytinglerde yükselişe devam ediyor. Baş rollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral gibi isimlerin bulunduğu ve oldukça sağlam bir kadro ile izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Gerçek hikayelerin anlatıldığı Kırmızı Oda her bölümde olduğu gibi bu bölümde de konuk oyuncuları ağırlıyor. Geçtiğimiz haftaki bölümünde Burcu Biricik’e veda eden Kırmızı Oda Burcu Biricik’in gidişi ile Pınar Deniz’i konuk oyuncu olarak ağırlamaya hazırlanıyor. Hem senaryosu, hem hikayalerin gerçek olması ile izleyiciye apayrı duygular tattırmayı başaran Kırmızı Oda Pınar Deniz’in güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile bu hafta karşımızda olacak. Sadece Senaryosu ile değil aynı zamanda dizideki şıklık da izleyicilerin bir hayli dikkatini çekmeye devam ediyor. Peki Kırmızı Oda 24. Bölümde kim ne giydi? Gelin bakalım.

Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna Nazlı rolü ile katılan Pınar Deniz hayranlarından bir hayli iltifat aldı. Dizideki rolünü başarılı bir şekilde canlandıran Pınar Deniz’in 24. bölümde üstünde görmüş olduğunuz kırmızı elbise Atölyen06, fiyatı ise 799 TL.

Daha öncesinde sürekli olarak komedi türü dizi ve filmlerde rol alan Binnur Kaya Kırmızı oda yapımı ile hem şaırtmış hem de tüm tebrikleri toplamıştı. Dram sahnelerinde seyirciyi de ağlatmayı başaran Binnur Kaya’nın üzerinde görmüş olduğunuz fular fiyatı 256,90 TL.

Rol aldığı Kırmızı oda dizisinde başarılı bir psikolog rolünü canlandıran ve Piraya ismini alan Tülin Özen’in üstünde görmüş olduğunuz beyaz sim detaylı kazak markası Zara’dır.

 


Yorum Yap