Kuruluş Osman 40.Bölüm Fragmanı,Yeni Bölüm Rekor Kırıcak 31.12.2020

 Kuruluş Osman 40.Bölüm Fragmanı,Yeni Bölüm Rekor Kırıcak 31.12.2020

Atv ekranlarının popüler ve reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile yayınlandı. Dizi yeni haftada yine büyük bir heyecana sahne alırken yeni bölümde neler yaşanacak izleyicileri oldukça merak ettiriyor. Peki Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar içeriğimizin devamında yer alıyor..

Kuruluş Osman Yeni Bölümde Neler Olacak?

Osman Bey’in Kayı beyi olmasıyla ‘Kuruluş Osman’da yeni bir dönem başlayacağı bu bölümde; kadroya katılan üç yeni oyuncu da ilk kez seyirci karşısına çıkacak. Kayı Obası’nı yeni beyini seçmek üzere kurulacak toya hazırlanmaya başlarken, Dündar Bey bazı beyleri altınlarıyla kandırıyor ve kendi tarafına çekiyor. Osman amcasının oyununu bozmayı başarıyor ve Bey seçiliyor, bu gelişme uç bölgesinde büyük coşkuyla karşılanmaktadır. Osman Bey’in, Bey olması üzerine köşeye sıkıştığını düşünen Nikola, sürpriz bir destekle yeniden güç kazanmaktadır. Dündar Bey, Toy’da yaşadığı hayal kırıklığının ardından yeni çareler arıyorken; Savcı Bey kendisini desteklediğini sandığı amcasının oyunu karşısında öfkelidir. Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun ise Osman Bey’i elde edebilmek için yeni bir plan kurar. Beylik emanetlerini teslim alan Osman Bey’in ilk icraatı ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey’in oyununu nasıl bozacak? Dündar Bey, beylik sevdasından vazgeçecek mi? Savcı Bey, yaşadığı hayal kırıklığının ardından nasıl bir hamle yapacak? Nikola, Osman Bey’in Kayıların başına geçmesine nasıl karşılık verecek? Targun Hatun, Osman Bey’e duygularına gem vurabilecek mi? Flatyos, Kayı Obası’ndan kaçabilecek mi?

Kuruluş Osman 40.Bölüm Fragmanı

Reyting rekortmeni dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında ise povya.com adresinde sizlerle paylaşılacak.

 


Yorum Yap