Maraşlı 5. Bölüm Kıyafetleri

 Maraşlı 5. Bölüm Kıyafetleri

Maraşlı 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Televizyon hayatına yakın zamanda giriş yapan ve giriş yaptığı andan bu yana oldukça ilgi gören Maraşlı dizisinde baş rollerinde yan yana gelme imkanı bulan ikili Alina Boz ve Burak Deniz uyumu izleyicinin de bir hayli ilgisini çeken konular arasında yer alıyor.

Başladığı tarihten bu yana sosyal medyanın da sık sık dilinde olan Maraşlı gerek senaryosu gerekse oyuncu kadrosu ile izleyicinin kalbini kazanmış durumda. Başlangıç olarak başarılı denebilecek reyting rakamlarına sahip olan Maraşlı da özellikle konuşulan konu ise Burak Deniz ve Alina Boz uyumu. İkilinin dizi içerisindeki replikleri sosyal medya da her hafta zirveden konuşulan konular arasında yer alıyor. Bu Pazartesi TV ekranlarına yayınlanan Maraşlı dizisinde hangi oyuncu ne giydi? Marka ve tüm fiyat bilgileri ile Maraşlı’nın kostüm bilgileri…

Maraşlı Son Bölüm Dizi Kıyafetleri

Alina Boz’un Mahur karakterine hayat verdiği Maraşlı dizisinde son bölümde giydiği kırmızı elbise markası Frangimoe ve fiyatı da 350 TL.

Maraşlı dizisinde Dilşat’ın giymiş olduğu Mavi kazak markası Joinus ve fiyatı da 104 TL.

Maraşlı da dahil olmak üzere pek çok başarılı yapımda rol alan Alina Boz’un üzerinde görmüş olduğunuz uzun kollu gir kaban markası Zara’dır.

Mahur’un üzerinde görmüş olduğunuz siyah ceketin markası Zara’dır. Jeans markası ise Gustogiyim olarak bilinmektedir.

 

 

 


Yorum Yap