Putin Açıkladı Koronavirüs Aşısı Tescillendi

Dünya'yı etkisi altına alan koronavirüs vaka sayısı 10 Milyonu geçti. Bu artışın ardından Dünya'nın süper güçleri bir an önce aşı bulma yarışına girdi. İlk haber ise Rusya'dan geldi.
 Putin Açıkladı Koronavirüs Aşısı Tescillendi

Son Dakika: Putin açıkladı Koronavirüs aşısı tescillendi. Dünya’yı etkisi altına alan koronavirüs an itibaren 10 milyonu geçmiş durumda. Bu hızlı artışın yanında Dünya’nın süper güçleri aşı için bir biriyle yarışıyor. Dünya’nın en büyük ülkelerinden biri olan Rusya Federasyonu aşının bulunduğunu Cumhur başkanları Putin ile birlikte duyurdu. Putin dünya için attığımız en önemli adım olarak bu aşıyı sınıflandırdı. İlk defa dünya üzerinde tescillenen koronavürüs aşısı olduğunu duyurdu. Bu aşının insanlar üzerinde kesinlikle bir sıkıntı çıkarmadığını dile getirdi. Aynı aşının kendi kızına da yapıldığını dile getiren Putin benim kızımda deneklerden biri oldu açıklaması yaptı.

Putin Açıkladı Koronavirüs Aşısı Tescillendi

Putin Açıkladı Koronavirüs Aşısı Tescillendi:

Putin dünya üzerinde en büyük aşının bu aşı olduğunu dile getirerek her ülkeye eşit bir şekilde dağıtılacağını dile getirdi. İnsanların sağlığını para ile aynı tutmayan putin bir kez daha seçmenlerinin ve diğer insanların gönlün almaya başladı. Putin aşıda bir problem olmadığını aşının ilk olarak vurulduğu gün 38 derece ateş yaptığını ardından ise 37 dereceye düşürdüğünü dile getirdi. Aşı kazımada vuruldu açıklaması yaptı.


Yorum Yap