Şeref Bey 2.Sezon Gelecek Mi?

 Şeref Bey 2.Sezon Gelecek Mi?

Yeni yılda yayına alınan Exxen platformunda Şeref Bey dizisi ilk sezonu ile yayınlandı. Exxen platformunda yayınlanacak olan Şeref Bey dizisi oldukça beğenilirken yeni sezonun gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Acun Ilıcalı, Exxen platformu için çok ciddi yatırım yaptığını açıklarken yeni sezonun ne zaman geleceği ise merak ediliyor. Şeref bey yeni sezon gelecek mi? İşte detaylar ve daha fazlası içeriğimizin devamında yer alıyor..

Şeref Bey ilk sezonu özeti

Exxen platformunda başlayan Şeref Bey dizisi ilk sezonunda konusu ile oldukça dikkat çekiyor. Dizinin ilk sezonu kara komedi tadında yer alırken hayatının kaosa dönüşen bir adamın hikayesini anlatıyor.

Şeref Bey dizisinin oyuncu kadrosunda ise Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ecem Uzun, Ertan Saban, Serhat Kılıç, Erdem Kaynarca ve Devrim Yakut yer alıyor.

Şeref bey yeni sezonu gelecek mi?

 Şeref bey dizisi kısa süre içerisinde ciddi izlenme oranlarına yaklaşırken yeni sezon için ise hazırlıkların başladığı paylaşıldı. Onur Ünlü yönetmenliğinde başlayan Şeref Bey dizisinin yeni sezonu ile ilgili açıklamaların ise kısa süre içerisinde izleyiciler ile paylaşılacağı söylendi.

Exxen platformunda yayınlanan Şeref Bey dizisi gerek sosyal medya gerek ise çeşitli dizi yazarları tarafından oldukça olumlu olarak karşılandı. Dizinin yeni sezonunun da Exxen platformunda olacağı Acun Ilıcalı tarafından paylaşılırken ne zaman geleceği ile ilgili ise şu an bir bilgi yer almıyor.


Yorum Yap