Son Dakika Akşener İçimiz de Ajanlar Var

 Son Dakika Akşener İçimiz de Ajanlar Var

İyi Parti Genel başkanı Merak Akşener parti toplantısında açıklamalarda bulundu. Meral Akşener Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ı hedef aldı. Meral Akşener gençlerin önü kesilemez dedi. Erdoğan’a eğer gençlerin önünü biraz daha keser ve tehdit eder isen gençler yapacağını bilir açıklamasında bulundu meral Akşener. Akşener’in en çok dikkat çeken açıklaması şu oldu. Akşener içimiz de ajanlar var açıklamasında bulundu. Akşener konuyu orman yangınlarına getirdi. Meral Akşener yangınların bilerek çıkarıldığını ve oralara apartman dikileceğini söyledi. Hükumette bir yangın uçağı alacak para yok.

Akşener İçimiz de Ajanlar Var:

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener parti toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu. Meral Akşener hükumeti yangınlar, ekonomi,madımak katliamı gibi konularda eleştirdi. Akşener madımak katliamında yanan kişiler bizdik. Bilerek kimse muhayyilede bulunmadı. Konuşanlar ise onlarla beraber yandı. Bunları bilerek yaptılar. Sadece görüşü nedeni ile yanan binlerce insan öldü. Bunun sorumluları hala bulunmadı. Ama halk bunun sorumlularının kim olduğunu biliyor.

İnsanları bölen kişilerin artık gideceğini de biliyor halk. Yangınlar neden oluyor diye sordunuz mu. Yangınlar bilerek çıkartılıyor. 300 dönümlük ormanlar bilerek yakılıyor. Yapılan açıklamalarda sürekli aynı oluyor. Oraları eskisi gibi yapacağız diyorlar ancak tek yaptıkları tek diktikleri şey asfalt,beton,apartman. Hükumet her şeye para veriyor ama neden yangın söndürmek için uçaklara para vermiyor? Yangınlar neden hızlıca sönmüyor. Yanan yerler neden eskisi gibi olmuyor? Çünkü yanan yerler tanıdıklara verilip ev,tatil merkezi gibi şeyler yapılıyor. Akşener içimiz de ajanlar var dedikçe de kızıyorlar.


Yorum Yap