Süleyman Soyluya Hakaret Eden Kişiye Beklenmedik Ceza

İç İşleri Bakanı Süleyman Soyluya hakaret eden kişi bu sabah evinden polis ekipleri ile birlikte tutuklandı. Göz altına alına kişi adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.
 Süleyman Soyluya Hakaret Eden Kişiye Beklenmedik Ceza

Son Dakika: Süleyman Soyluya hakaret eden kişiye beklenmedik ceza. İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sosyal medya hesabından hakaret içerikli paylaşım yapan kişi Siber Güçler tarafından tespit edilerek evine sabah baskını yapıldı. Olay yerine gelen polisler suçluyu evinden sabahın erken saatlerinde aldı. Türk Polisi ve Siber Güçler kişinin yaptığı suçları birer birer ortaya çıkardı. Suçlunun Almanya doğumlu olduğu öğrenildi. Suçlu kişinin Almanya hükumetine güvendiği ortaya çıktı. Suçlunun ifadesinde Türkiye den ve Türk halkından özür dilediği ortaya çıktı.

Süleyman Soyluya Hakaret Eden Kişiye Beklenmedik Ceza:

Süleyman Soyluya Hakaret Eden Kişiye Beklenmedik Ceza

İç İşleri Bakanlığının ve Siber Güçler ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından,İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ailesine ve şahsına hakaret içerikli paylaşımlarda bulunan kişi bulundu. Hakaret eden kişinin Almanya doğumlu olduğu ve alman Hükumetine güvendiği ortaya çıktı. Kişi bu sabah Bodrum’a ait polislerin baskınına uğrayarak tutuklandı. Kişinin cezası halen belirlenmedi.

 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın