Vali Yardımcısı Annesini ve Kardeşini Öldürdü

Hatay vali yardımcısı annesini ve kız kardeşini miras davası nedeni ile silahla öldürdü. Vali polis ekipleri tarafından göz altına alındı.
 Vali Yardımcısı Annesini ve Kardeşini Öldürdü

Son Dakika vali yardımcısı annesini ve kardeşini öldürdü. İnsanlara buda olmaz dedirten olay Adana’da yaşandı. Gece geç saatlerde tartışma çıkan evden silah sesleri ve yüksek sesler geldi. Binlerce insanı olay yerine toplayan olayda iki kişi hayatını kaybetti. Olayın zanlısı insanlara bu kişide olamaz dedirtti. Annesini ve kardeşini öldüren kişi Hatay vali yardımcısı Tolga Polat idi. Olayın miras davası nedeni ile ortaya çıktığını evdeki görgü tanığı babası söyledi.  Babası böyle bir şeyin olacağını asla düşünmediğini her şeyin aniden geliştiğini dile getirdi. Polis ekipleri ve ambulans eve geldiğinde çok geçti. Annesi ve kardeşi öl bulundu.

Vali Yardımcısı Annesini ve Kardeşini Öldürdü:

Olay milyonlarca insana pes dedirti. Adana da dün gece geç sularda olay gerçekleşti. Olay da iki kişinin cansız bedeni bulundu. Eski vali annesini ve kız kardeşini miras nedeni ile silah ile öldürdü. Olay yerine polis ekipleri ve ambulanslar geldi. Ancak geç kalmışlardı Valinin annesi ve kardeşini ölmüştü. Evdeki tek tanık babası kaldı. Babası polis ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.


Yorum Yap