Yasak Elma 97. Bölüm Kıyafetleri

 Yasak Elma 97. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 97. Bölüm Dizi Kıyafetleri

2018 Yılında ekranlara giren ve 4 sezondur oldukça başarılı bir şekilde ekranlarda kalmayı başaran ve oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma baş rollerindeki isimler ile de dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Baş rollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Talat Bulut’un bulunduğu dizide zaman içinde bazı değişiklikler olsa da başarısını korumaya hala devam ediyor.

Birbirinden farklı entrikaların bulunduğu, izleyiciyi kimi zaman gererken kimi zaman ise güldürdüğü Yasak Elma, her hafta sosyal medyada da sık sık gündeme geliyor. Pek çok repliğin sosyal medya da konuşulması dizinin çok daha geniş bir hayran kitlesine sahip olmasını sağlıyor. Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Yasak Elma özellikle de Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam uyumu ile izleyenleri büyülüyor. Bu üç başarılı, güzel ve güçlü kadının diiz içerisindeki ayakta kalma çabası, çekişmeleri dizinin en sevilen yanlarından biri oluyor. Başarılı ve donanımlı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Yasak Elma’nın bir diğer yakından takip edilen noktası ise dizi içerisinde giyilen kıyafetler oluyor. Dizide yer alan tüm güzel kadın oyuncuların şıklığı izleyiciyi Yasak Elma’ya bir kere daha hayran bırakıyor. Peki Yasak Elma 97. Bölümde hangi oyuncu ne giydi?

Yasak Elma Son Bölüm Dizi Kıyafetleri

Nesrin Cavadzade’nin Şahika rolünü canlandırdığı Yasak Elma dizisinin bu bölümünde üzerinde görmüş olduğunuz elbisenin markası By Babgal ve fiyatı da 2000 TL.

Şevval Sam’ın Şahika rolünü canlandırdığı Yasak Elma dizisinde üzerinde görünen Perspective ve fiyatı da 364,94 TL.

Yasak Elma Yıldız siyah uzun kollu mini elbise markası Blove, takılar Ag Jewellery.


Yorum Yap