Ziya Selçuk’tan Velilere Önemli Uyarı

Ziya Selçuk sosyal medya hesabından velilere uyarı mesajı yolladı.
 Ziya Selçuk’tan Velilere Önemli Uyarı

Son Dakika: Ziya Selçuk’tan velilere önemli uyarı. Dünya’yı saran koronavirüs yayılmaya devam ediyor. Maske takmayan insanlar yayılım hızını ciddi bir şekilde artırıyor. Ziya Selçuk maske takmayan insanlara bir kez daha uyarıda bulundu. Okulların açılmamasının asıl sebebi maske takmayan ve kurallara uymayan insanlar olarak gösterdi. İnsanların eğer kurallara uyarsa ve maskelerini takarsa yayılım hızının oldukça düşeceğini savundu.  Velilerin de diğer insanlar gibi çocuklarına yeterince ders çalıştırmasının önemli olduğunu açıkladı. Ziya Selçuk sosyal medya hesabından açıklamaları insanlara yayınladı. Öğrenciler açıklamanın altına yeter artık okullar açılsın gibi açıklamalar yazdı.

Ziya Selçuk’tan Velilere Önemli Uyarı:

Ziya Selçuk sosyal medya hesabından insanlara açıklamada bulundu. Ziya Selçuk maske takmayan insanlara bir kez daha neden maske takmadıklarını sordu. Öğrencilerin hayatını etkilediklerini söyledi.Ziya Selçuk okulların 21 Eylül de açılmasının ihtimalinin insanlara bağlı olduğunu açıkladı. Eğer kurallara uyulur ise okulların 21 Eylül de açılmasının mümkün olduğunu açıkladı.

Ziya Selçuk Açıklaması:

Yüz yüze eğitime 21 Eylül’de başlayabilmemiz sizin elinizde. Gece gündüz çalışıyoruz. Teneffüste oynanacak temassız oyunlar bile hazır. Detaylara bu kadar titizlikle hazırlandığımız bu süreçte hâlâ maskesiz ve mesafeyi hiçe sayan insanlar görmek bizleri derinden üzüyor. Okulları birlikte açacağız’ derken samimiyiz, sizleri bu sorumluluğa ortak olmaya çağırıyoruz. Sizsiz başaramayız. Lütfen maske takın.


Yorum Yap